Biz Kimiz ?


18 YILLIK GEÇMİŞİMİZLE TEKNOLOJİ ADINA ARADIĞINIZ TÜM ÇÖZÜMLER İLE SİZİ GELECEĞE TAŞIYORUZ...

Güvenilir  ve deneyimli altyapımız ile Kayseri ve bölgesindeki müşterilerimizin "teknoloji ortağı" olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Başarılarla dolu 18 yıllık geçmişimiz; bilgi birikimi, tecrübe ve uzmanlığımızın en önemli göstergesi.

END Bilgisayar olarak bugüne kadar müşterilerimize bir satıcı gibi yaklaşmadık. İhtiyaçları olduğu anda yanlarında olmak, her türlü desteği hızlı, kaliteli ve kesintisiz bir biçimde sunmak ana ilkelerimiz oldu. Onlarla alıcı-satıcı ilişkisi yerine iş ortağı ilişkisi kurmayı hatta bir aile olabilmeyi becerebildik. Bu başarımız sonucu bugün Kayseri ve çevresinde "güven" denilince ilk akla gelen şirket olduk. Başta Kayseri olmak üzere Niğde, Yozgat, Adana, Mersin gibi illerimizdeki kurumlara ürün, çözüm ve hizmet sunuyoruz. Yaptığımız çalışmaların temelinde; müşterilerimizin bilişim teknolojilerini kullanarak daha verimli bir çalışma ortamına kavuşmaları ve rakiplerinden daha çevik kurumlara dönüşmelerinin gayretleri yatıyor. Bu çerçevede sadece ürün satmıyoruz, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerimiz ile de her an müşterilerimizin yayında oluyoruz.

END Bilgisayar sadece ticari olarak büyüme ölçümleri yapan bir şirket değil. Müşteri memnuniyetinin belli oranların üstünde tutulması, yapılan işlere oranla personel sayısının ve yetkinliğinin artması gibi kendi dinamiklerini oluşturmuş bir şirket.

Teknoloji Bilgisayar Notebook Tablet Ağ altyapısı, bunun üzerine sunucu, yedekleme ve depolama sistemlerinin kurulması, farklı uygulamaların hayata geçirilmesi, iş sürekliliği ve afet yönetimi stratejilerinin belirlenmesi gibi bir kurumun ihtiyacı olabilecek tüm alan ve katmanlarda hizmet sunuyoruz. Bunların yanı sıra masaüstü yayıncılık konusunda da END Bilgisayarın geniş bir deneyimi bulunuyor.

Tüm bu gelişmeler ışığında 18. yılımızda da ilkelerimizden taviz vermeden müşterilerimizin verimliliğine katkı sağlamayı sürdüreceğiz. Bizlere bugüne kadar destek veren tüm ailemize teşekkürlerimizi sunarız..!

Genel Müdür (CEO)


Ender ÇAVUŞ

END BİLGİSAYAR GENEL MÜDÜRÜ

ZEROGLE