Laptop tamir – Dizüstü bilgisayar tamir ile ilgili problemleriniz için END Bilgisayar servisimize uğrayabilirsiniz.

Isınma sorunu;


Bilgisayarlarımız zamanla tozları soğutucu ekipmanın çıkışında toplar ve ısınmaya sebep olur. Isınan bilgisayar yavaş çalışır. Laptop temizliği bilgisayarın ömrü için çok önemlidir.

Kapanma sorunu;


Bazı cihazlar ısındığı için bazı cihazlar elektronik sorunlardan dolayı kapanabilir.

Şarj sorunu;


Şarj aleti sorunu yaşıyor olabilirsiniz, veya şarj entegreniz problemli olabilir. Her iki durum içinde bizden destek alabilirsiniz.

 


Ekran kırık;


Çoğu zaman müşterilerimiz ekranı kırılan bilgisayar “mürekkebi dağıldı” diye ifade ederler. Bunun sebebi kırılan ekranın içindeki likit kristalin görebileceğimiz şekilde ön koruyu şeride kadar sızmasıdır. Kırılan bilgisayar ekranı cam gibi tuz buz olmaz. Kırılma görüntüsü mürekkep dağılmış görüntüsü ile aynıdır. EKran değişimi için bizden fiyat alabilirsiniz.

Klavye değişimi ;


Bilgisayarımızın klavyesi bazen sıvı temasından bazende toz gibi sebeplerde çalışmaz hale gelebilir. Klavyedeki eksik tuşların bilgisayarda kötü görüntü oluşturması sebebi ile de klavyenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bütün marka model bilgisayarlara göre klavye temini yapabiliriz. Klavye fiyatı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Laptop açılmıyor;

Laptop açılmıyor sorunu ile gelen bazı bilgisayarlar hiç tetik almaz yani açma düğmesine basınca cihazda hiç enerji ışığı yanmayan cihazlardır. Bazı cihazlar ise çalıştığı halde windows açılmorsa bile müşteri “laptop açılmıyor” ifadesini kullanabilir. Her türlü laptop açılmama sorunu için bizden destek alabilirsiniz.

Süreç şu şekilde işler,

  1. Cihazınızı teknik servisimize ulaştırıyorsunuz
  2. Size vereceğimiz evrak ile cihazı teslim alıyoruz.
  3. Arızanın durumuna göre 1-24 saat içerisinde size masraf bilgisi veriyoruz.
  4. Masrafa onay verdiğinizde size “teslim süresi” belirtiyoruz.
  5. Teslimi vaad ettiğimiz sürede cihazınızı hazırlayıp teslim ediyoruz.
    (Bulunamayan malzeme ve kontrolümüz dışındaki kargo gecikmeleri istisnadır.)

ZEROGLE